BASIN BÜLTENLERİ

Çıkış Yap
Köşebaşı'nda Aşk ile Randevunuz Var > 01.02.2007

Köşebaşı Beylikdüzü, yılın en romantik günü olan 14 Şubat'ta sizlere, özel bir akşam vaat ediyor. Mum ışığında, akordiyon ve keman eşliğinde yiyeceğiniz birbirinden lezzetli yemekler ile unutamayacağınız bir akşama imza atacaksınız.

Köşebaşı'ndan Yeni Yıla Yeni Dekorasyon > 12.01.2007

Lezzet ve şıklığın adresi Köşebaşı, 2007'ye Levent şubesini yenileyerek girdi. Modern sunumu ile kebap kültüründe bir ilke imza atan Köşebaşı, restoranlarında yaptığı yenilikler ile kebapseverlere en iyiyi sunmaya devam ediyor.

Yunan Dergilerinde Köşebaşı İçin Türkçe Başlık > 15.11.2006

Türkiye'de olduğu gibi dünyada da adından başarıyla söz ettiren Köşebaşı'nın geçtiğimiz aylarda açılan Atina şubesi büyük ilgi görüyor. Yunanistan'ın en önde gelen dergilerinde lezzeti, dekorasyonu ve servisinden övgüyle bahsedilen Köşebaşı için dergiler, Türkçe "hoş geldin" başlığı atarak jest yaptılar.

Kebabın Dayanılmaz Hafifliği > 17.09.2006

Kebap kültüründe devrim yaratarak, ilklere imza atan Köşebaşı, on bir ayın sultanı Ramazan'ı zengin mönüsü ile karşılıyor. İftar sofrasını hafif yiyeceklerle donatacak olan Köşebaşı'nın Ramazan'a özel olarak taş fırında hazırlayacağı kepek ekmeğinde ıspanaklı ve patlıcanlı pideleri lezzeti ile çok konuşulacak.

Köşebaşi Atina'da > 14.09.2006

Kebabın sağlıklı ve modern sunumu ile yemek kültüründe bir devrim yaratan Köşebaşı, önceden ünüyle ulaştığı yabancılara, şimdi lezzetini de taşıyor. Türk kebap kültürünü tüm dünyaya tanıtmayı amaçlayan Köşebaşı, açtığı yurtdışı şubeleri ile lezzet halkasına her geçen gün yenilerini ekliyor.

Euro.Message madebycat ®