BASIN BÜLTENLERİ

Çıkış Yap
Köşebaşi Atina'da > 14.09.2006

Kebabın sağlıklı ve modern sunumu ile yemek kültüründe bir devrim yaratan Köşebaşı, önceden ünüyle ulaştığı yabancılara, şimdi lezzetini de taşıyor. Türk kebap kültürünü tüm dünyaya tanıtmayı amaçlayan Köşebaşı, açtığı yurtdışı şubeleri ile lezzet halkasına her geçen gün yenilerini ekliyor.

Cool Restaurants'ın Tercihi Köşebaşı > 09.09.2006

Dünyanın önde gelen rehberlerinden Zagat Survey tarafından "kaçırılmaz," "modern," ve "yerel favori" olarak tanımlanan, Conde Nast Traveler'ın dünyanın en iyi 50 restoranı arasında gösterdiği ve Time Dergisi'nin de İstanbul'un en iyi kebap restoranı olarak dünyaya duyurduğu Köşebaşı, şimdi de sektörün önde gelen şehir rehberi Cool Restaurants tarafından İstanbul'un en iyi kebap restoranı seçildi ..

Cool Restaurants'ın Tercihi Beylikdüzü Köşebaşı > 11.08.2006

Bugüne kadar dünyaca ünlü pek çok rehberden ödül alan ve adını dünyaya "İstanbul'un en iyi kebap restoranı "olarak duyuran Köşebaşı, şimdi de sektörün önde gelen şehir rehberi Cool Restaurants tarafından İstanbul'un en iyi kebap restoranı seçildi ..

CeBIT Fuarı'na Özel Mönü > 10.08.2006

Avrasya'nın en büyük iş ve teknoloji platformu CeBIT Bilişim Fuarı, 5–10 Eylül tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak. Köşebaşı Beylikdüzü şubesi Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelecek olan konuklar için özel "Cebit mönüsü" sunuyor.

Köşebaşı Restoranları Yenileniyor > 30.06.2006

Kebabın; modern, sağlıklı, hijyenik sunumu ile yemek kültüründe adeta bir devrim yaratan Köşebaşı, yenilenen dekorasyonuyla yerli ve yabancı misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Euro.Message madebycat ®