BASIN BÜLTENLERİ

Çıkış Yap
CeBIT Fuarı'na Özel Mönü > 10.08.2006

Avrasya'nın en büyük iş ve teknoloji platformu CeBIT Bilişim Fuarı, 5–10 Eylül tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak. Köşebaşı Beylikdüzü şubesi Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelecek olan konuklar için özel "Cebit mönüsü" sunuyor.

Köşebaşı Restoranları Yenileniyor > 30.06.2006

Kebabın; modern, sağlıklı, hijyenik sunumu ile yemek kültüründe adeta bir devrim yaratan Köşebaşı, yenilenen dekorasyonuyla yerli ve yabancı misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Futbol, Samba, Karnaval Veeee Köşebaşı… > 06.06.2006

Dünyanın önde gelen rehber ve dergilerinde adından övgüyle bahsedilen Köşebaşı, iddiasını daha da büyüterek, Atina'dan sonra şimdi de Brezilya'da…

Boğaz Manzaralı Kebap Keyfi… > 06.06.2006

Kebabın modern, sağlıklı, hijyenik sunumu ile yemek kültüründe adeta bir devrim yaratan Köşebaşı, Ortaköy Reina'da yerli ve yabancı misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Reina'nın açıldığı ilk günden itibaren adeta mekânın demirbaşı olarak aynı yerde aynı kaliteyle hizmet veren Köşebaşı, bu sezonun da vazgeçilmezleri arasında yerini aldı.

Güney Amerika'dan Orta Asya'ya Kadar Köşebaşı Brezilya Sao Paulo, Yunanistan Atina… > 09.05.2006

Dünyanın önde gelen rehberlerinden Zagat Survey tarafından "kaçırılmaz," "modern" ve "yerel favori" olarak tanımlanan, Conde Nast Traveler'ın dünyanın en iyi 50 restoranı arasında gösterdiği ve Time Dergisi'nin de İstanbul'un en iyi kebap restoranı olarak dünyaya duyurduğu Köşebaşı, 10. yılında iddiasını daha da büyüterek, dünyaya açılıyor.

Euro.Message madebycat ®