BASIN BÜLTENLERİ

Çıkış Yap
Beylikdüzü Kışa Hazır > 21.10.2010

Beylikdüzü'nün yeni simgelerinden Skyport'un giriş katında yer alan Köşebaşı, verdiği kış partisinde çok sayıda seçkin ismi ağırladı.

Özel Günler ve İş Yemekleri İçin İdeal Bir Adres "Köşebaşı" > 11.10.2010

Modern sunumu ile kebap ve et kültüründe bir ilke imza atan Köşebaşı, şık dekorasyonu, zengin mönüsü ve merkezi konumu ile iş yemekleriniz için ideal bir seçim.

Köşebaşı'nın Brezilya Şubesinin Açılışına Başbakan Erdoğan'dan Sürpriz Ziyaret > 23.05.2010

Köşebaşı Brezilya'daki yeni şubesinin açılışında, Başbakan'ı ağırladı. Çok sayıda bakanın da katıldığı açılışta Erdoğan, ünlü restoran zincirinin yurtdışı yatırımları hakkında bilgi aldı.

Köşebaşı'nda Bahar Keyfi > 20.05.2010

Yazın müjdecisi baharın gelmesiyle Köşebaşı'nda masalar da çiçek açtı. Her şubesinde ayrı bir bahçe keyfi sunan Köşebaşı, mevsime özel olarak hazırlanan hafif mönüsü ile de sizleri bekliyor.

Köşebaşı Bağdat Caddesi'nde Köşebaşı'nın Geniş, Hareketli, Dinamik Bahçesi, Markayı Lezzetin Ötesine Taşıyor… > 21.04.2010

Klasikleşen lezzeti ile gönüllerde taht kuran Köşebaşı, İstanbul'un en gözde noktalarından biri olan Bağdat Caddesi'ndeki yerini aldı. Lezzet mirasını, Adana Tarsus yöresi et yemeklerinin geleneksel tariflerinden alan Köşebaşı, kısa sürede Cadde'nin en önemli keyif duraklarından biri oldu.

Euro.Message madebycat ®