BASIN BÜLTENLERİ

Çıkış Yap
Köşebaşı Bağdat Caddesi'nde Köşebaşı'nın Geniş, Hareketli, Dinamik Bahçesi, Markayı Lezzetin Ötesine Taşıyor… > 21.04.2010

Klasikleşen lezzeti ile gönüllerde taht kuran Köşebaşı, İstanbul'un en gözde noktalarından biri olan Bağdat Caddesi'ndeki yerini aldı. Lezzet mirasını, Adana Tarsus yöresi et yemeklerinin geleneksel tariflerinden alan Köşebaşı, kısa sürede Cadde'nin en önemli keyif duraklarından biri oldu.

Beylikdüzü Özel Günler > 16.03.2010

Ünü ülke sınırlarını aşan Köşebaşı, Beylikdüzü şubesinde şık ve modern bir ocakbaşı keyfi sunuyor. Bir Türk mutfağı geleneği olan ocakbaşı, özellikle soğuk günlerde yerli yabancı misafirlerin ilgi odağı oluyor.

Özel Günleriniz Ocakbaşında Unutulmaz Olacak Köşebaşı'nın Klasikleşen Lezzetlerini Bir De Ocakbaşı Farkı İle Deneyin. > 05.03.2010

Ünü ülke sınırlarını aşan Köşebaşı, Beylikdüzü şubesinde şık ve modern bir ocakbaşı keyfi sunuyor. Bir Türk mutfağı geleneği olan ocakbaşı, özellikle soğuk günlerde yerli ve yabancı misafirlerin ilgi odağı oluyor.

Köşebaşı'ndan Ankaralılara Hızlı Servis > 15.10.2009

Dünya markası olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Köşebaşı, yurtiçinde de hızlı servis konsepti ile büyümeye devam ediyor. En son şubesini Gordion Alışveriş Merkezi içinde açan Köşebaşı Express'de, birbirinden lezzetli dürümler, lahmacunlar ve döner çeşitleri Ankaralılar'ın beğenisine sunuluyor.

Euro.Message madebycat ®