BASIN BÜLTENLERİ

Çıkış Yap
Köşebaşı'nda Bahar Keyfi > 20.05.2010

Yazın müjdecisi baharın gelmesiyle Köşebaşı'nda masalar da çiçek açtı. Her şubesinde ayrı bir bahçe keyfi sunan Köşebaşı, mevsime özel olarak hazırlanan hafif mönüsü ile de sizleri bekliyor.

Köşebaşı Bağdat Caddesi'nde Köşebaşı'nın Geniş, Hareketli, Dinamik Bahçesi, Markayı Lezzetin Ötesine Taşıyor… > 21.04.2010

Klasikleşen lezzeti ile gönüllerde taht kuran Köşebaşı, İstanbul'un en gözde noktalarından biri olan Bağdat Caddesi'ndeki yerini aldı. Lezzet mirasını, Adana Tarsus yöresi et yemeklerinin geleneksel tariflerinden alan Köşebaşı, kısa sürede Cadde'nin en önemli keyif duraklarından biri oldu.

Beylikdüzü Özel Günler > 16.03.2010

Ünü ülke sınırlarını aşan Köşebaşı, Beylikdüzü şubesinde şık ve modern bir ocakbaşı keyfi sunuyor. Bir Türk mutfağı geleneği olan ocakbaşı, özellikle soğuk günlerde yerli yabancı misafirlerin ilgi odağı oluyor.

Özel Günleriniz Ocakbaşında Unutulmaz Olacak Köşebaşı'nın Klasikleşen Lezzetlerini Bir De Ocakbaşı Farkı İle Deneyin. > 05.03.2010

Ünü ülke sınırlarını aşan Köşebaşı, Beylikdüzü şubesinde şık ve modern bir ocakbaşı keyfi sunuyor. Bir Türk mutfağı geleneği olan ocakbaşı, özellikle soğuk günlerde yerli ve yabancı misafirlerin ilgi odağı oluyor.

Euro.Message madebycat ®