BASIN BÜLTENLERİ

Çıkış Yap
Beylikdüzü Özel Günler > 16.03.2010

Ünü ülke sınırlarını aşan Köşebaşı, Beylikdüzü şubesinde şık ve modern bir ocakbaşı keyfi sunuyor. Bir Türk mutfağı geleneği olan ocakbaşı, özellikle soğuk günlerde yerli yabancı misafirlerin ilgi odağı oluyor.

Özel Günleriniz Ocakbaşında Unutulmaz Olacak Köşebaşı'nın Klasikleşen Lezzetlerini Bir De Ocakbaşı Farkı İle Deneyin. > 05.03.2010

Ünü ülke sınırlarını aşan Köşebaşı, Beylikdüzü şubesinde şık ve modern bir ocakbaşı keyfi sunuyor. Bir Türk mutfağı geleneği olan ocakbaşı, özellikle soğuk günlerde yerli ve yabancı misafirlerin ilgi odağı oluyor.

Köşebaşı'ndan Ankaralılara Hızlı Servis > 15.10.2009

Dünya markası olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Köşebaşı, yurtiçinde de hızlı servis konsepti ile büyümeye devam ediyor. En son şubesini Gordion Alışveriş Merkezi içinde açan Köşebaşı Express'de, birbirinden lezzetli dürümler, lahmacunlar ve döner çeşitleri Ankaralılar'ın beğenisine sunuluyor.

Köşebaşı'nın Son Halkası Beylikdüzü'nde, Yeni Adresinde > 17.09.2009

Bir dünya markası olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Köşebaşı, ülke içinde de büyümeye ve yenilenmeye devam ediyor. Daha iyi hizmet verebilmek için büyüyen Beylikdüzü şubesi, bundan böyle Skyport Residence'da, Migros Alışveriş Merkezi'nin hemen yanında sizleri ağırlayacak. Atatürk Havalimanı'na çok yakın, Beylikdüzü'ne hakim konumu ile bölgenin yeni simgelerinden olan Skyport'un giriş katında yer alan Köşebaşı, ilk defa restoran ve express konseptlerini bir arada sunuyor.

Euro.Message madebycat ®