BASIN BÜLTENLERİ

Çıkış Yap
Köşebaşı'nın Son Halkası Beylikdüzü'nde, Yeni Adresinde > 17.09.2009

Bir dünya markası olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Köşebaşı, ülke içinde de büyümeye ve yenilenmeye devam ediyor. Daha iyi hizmet verebilmek için büyüyen Beylikdüzü şubesi, bundan böyle Skyport Residence'da, Migros Alışveriş Merkezi'nin hemen yanında sizleri ağırlayacak. Atatürk Havalimanı'na çok yakın, Beylikdüzü'ne hakim konumu ile bölgenin yeni simgelerinden olan Skyport'un giriş katında yer alan Köşebaşı, ilk defa restoran ve express konseptlerini bir arada sunuyor.

Babalar Günü'ne Güzel Bir Başlangıç İçin "Köşebaşı'nda Kahvaltı Keyfi" > 16.08.2009

İstanbul'un tarihi köşklerinden biri olan Kurukahveciler'de hizmet veren Köşebaşı Fenerbahçe, babalar gününe özel bir kahvaltı hazırlıyor. Köşebaşı'nın yemyeşil bahçesinde, asırlık ağaçlar altında keyifli bir kahvaltı ile babanız en özel gününe güzel bir başlangıç yapabilir. Ya da çiçek kokuları arasında unutulmaz bir akşam yemeği…

Yenilenen Maslak Köşebaşı'nda Romantik Sevgililer Günü > 15.02.2009

Köşebaşı Maslak, yılın en romantik günü olan 14 Şubat'ta sizlere, özel bir akşam vaat ediyor. Mum ışığında, romantik müzikler eşliğinde yiyeceğiniz birbirinden lezzetli yemekler ile unutamayacağınız bir güne imza atacaksınız.

Köşebaşı'ndan bir ilk daha " Öğle Yemeğinde Canlı Jazzy House Müzik " > 09.01.2009

Maslak Köşebaşı, yeniliklerine ve ilklere imza atmaya devam ediyor. Her Çarşamba öğle yemeklerinizi eğlenceye dönüştürüyor. İş dünyasının en merkezi konumunda hizmet veren restoranda, eğlenerek ve enerji toplayarak işe geri döneceksiniz.

Cebıt Fuarı'na Özel Menü > 09.09.2008

Avrasya'nın en büyük iş ve teknoloji platformu CeBIT Bilişim Fuarı, 7-12 Ekim tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak. Köşebaşı Beylikdüzü şubesi Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelecek olan konuklar için özel "Cebit menüsü" sunuyor.

Euro.Message madebycat ®