BASIN BÜLTENLERİ

Çıkış Yap
Yılbaşı Özel Yemeğiniz Köşebaşı'ndan Masanıza Kestaneli Hindiniz Köşebaşı'nın Usta Aşçıları Tarafından Hazırlanıyor. > 10.12.2009

Yılbaşı yemeğini sevdikleri ile evde yemek isteyenler kestaneli hindiniz Köşebaşı'ndan... Lezzetlendirilmiş iç pilavla doldurularak, özenle hazırlanan ve yemeye hazır halde masanıza kadar getirilen kestaneli hindi, sizi büyük bir zahmetten kurtarıyor.

Köşebaşı'ndan Ankaralılara Hızlı Servis > 15.10.2009

Dünya markası olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Köşebaşı, yurtiçinde de hızlı servis konsepti ile büyümeye devam ediyor. En son şubesini Gordion Alışveriş Merkezi içinde açan Köşebaşı Express'de, birbirinden lezzetli dürümler, lahmacunlar ve döner çeşitleri Ankaralılar'ın beğenisine sunuluyor.

Köşebaşı'nın Son Halkası Beylikdüzü'nde, Yeni Adresinde > 17.09.2009

Bir dünya markası olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Köşebaşı, ülke içinde de büyümeye ve yenilenmeye devam ediyor. Daha iyi hizmet verebilmek için büyüyen Beylikdüzü şubesi, bundan böyle Skyport Residence'da, Migros Alışveriş Merkezi'nin hemen yanında sizleri ağırlayacak. Atatürk Havalimanı'na çok yakın, Beylikdüzü'ne hakim konumu ile bölgenin yeni simgelerinden olan Skyport'un giriş katında yer alan Köşebaşı, ilk defa restoran ve express konseptlerini bir arada sunuyor.

Babalar Günü'ne Güzel Bir Başlangıç İçin "Köşebaşı'nda Kahvaltı Keyfi" > 16.08.2009

İstanbul'un tarihi köşklerinden biri olan Kurukahveciler'de hizmet veren Köşebaşı Fenerbahçe, babalar gününe özel bir kahvaltı hazırlıyor. Köşebaşı'nın yemyeşil bahçesinde, asırlık ağaçlar altında keyifli bir kahvaltı ile babanız en özel gününe güzel bir başlangıç yapabilir. Ya da çiçek kokuları arasında unutulmaz bir akşam yemeği…

Yenilenen Maslak Köşebaşı'nda Romantik Sevgililer Günü > 15.02.2009

Köşebaşı Maslak, yılın en romantik günü olan 14 Şubat'ta sizlere, özel bir akşam vaat ediyor. Mum ışığında, romantik müzikler eşliğinde yiyeceğiniz birbirinden lezzetli yemekler ile unutamayacağınız bir güne imza atacaksınız.

Euro.Message madebycat ®