BASIN BÜLTENLERİ

Çıkış Yap
Köşebaşı 2008 Yaz Sezonunda da Reina'da > 18.05.2008

Kebabın hafif ve modern sunumu ile yemek kültüründe bir devrim yaratan Köşebaşı, 2008 yaz sezonunda da Reina'da yerli ve yabancı misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Reina'nın açıldığı ilk günden bu yana adeta mekânın demirbaşı olarak hizmet veren Köşebaşı, bu sezonun da vazgeçilmezleri arasında yerini aldı.

Anneniz Kuş Sesleri Eşliğindeki Kahvaltıya Bayılacak > 15.04.2008

İstanbul'un tarihi köşklerinden biri olan Kurukahveciler'de hizmet veren Köşebaşı Fenerbahçe, 11 Mayıs'ta Annelere özel bir kahvaltı hazırlıyor. Köşebaşı'nın yemyeşil bahçesinde, asırlık ağaçlar altında keyifli bir kahvaltı ile anneniz güzel bir güne başlayacak.

Köşebaşı'nda Bahar Keyfi > 11.04.2008

Yazın müjdecisi baharın gelmesiyle Köşebaşı'nda masalar da çiçek açtı. Her şubesinde ayrı bir bahçe keyfi sunan Köşebaşı, mevsime özel olarak hazırlanan hafif mönüsü ile de sizleri bekliyor.

Sevgilinizin Kalbine Giden Yol Köşebaşı'ndan Geciyor > 08.02.2008

Köşebaşı Fenerbahçe, yılın en romantik günü olan 14 Şubat'ta sizlere, özel bir akşam vaat ediyor. Mum ışığında, akordiyon,keman ve gitar müziği eşliğinde yiyeceğiniz birbirinden lezzetli yemekler ile unutamayacağınız bir akşama imza atacaksınız.

Yeni Bir Yıla Nasıl Girdiğiniz Önemli > 01.12.2007

Yeni bir yılın coşkusunu Köşebaşı'nda karşılamak isteyenleri; eğlenceli, lezzet dolu bir gece bekliyor. Köşebaşı Fenerbahçe ve Beylikdüzü şubeleri, 31 Aralık'ta hem sizler hem de çocuklarınız için keyifli bir program sunuyor.

Euro.Message madebycat ®