BASIN BÜLTENLERİ

Çıkış Yap
Tarihi Mekanda Yeni Yıl Eğlencesi > 06.11.2007

Yeni bir yılın coşkusunu Köşebaşı'nda karşılamak isteyenleri; eğlenceli, lezzet dolu bir gece bekliyor. Köşebaşı Fenerbahçe, 31 Aralık'ta hem sizler hem de çocuklarınız için keyifli bir program sunuyor.

Köşebaşı'ndan Hafif Ramazan Mönüsü > 19.08.2007

Kebap kültüründe devrim yaratarak, ilklere imza atan Köşebaşı, on bir ayın sultanı Ramazan'ı zengin mönüsü ile karşılıyor. İftar sofrasını hafif yiyeceklerle donatacak olan Köşebaşı'nın Ramazan'a özel olarak taş fırında hazırlayacağı, kepek ekmeğinde ıspanaklı ve patlıcanlı pideleri lezzeti ile çok konuşulacak.

Köşebaşı'ndan Ankaralılara Hızlı Servis > 07.08.2007

Ünü ve şubeleri ile ülke sınırları dışına çıkan Köşebaşı, klasikleşen lezzetlerini Ankara Cepa'da da sizlerle buluşturuyor. Express konsepti ile hizmet verecek olan mekanda, birbirinden lezzetli dürümler, lahmacunlar ve döner çeşitleri Ankaralıların beğenisine sunulacak.

Levent Köşebaşı Misafirlerini Yenilenen Bahçesinde ağırlıyor > 02.07.2007

Lezzet ve şıklığın adresi Köşebaşı, Levent şubesinin bahçesini de yeniledi. Modern sunumu ile kebap kültüründe bir ilke imza atan Köşebaşı, restoranlarında yaptığı yenilikler ile misafirlerine en iyiyi sunmaya devam ediyor. Mekânın yeşillikler içindeki ferah bahçesi, şık dekorasyonu ve merkezi konumu ile iş molaları için ideal bir seçim olmaya devam ediyor.

Köşebaşi'nda Çocuklar Başköşede > 19.06.2007

Dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile yurtdışına açılan Köşebaşı'nın Fenerbahçe şubesi , yetişkinlere olduğu kadar çocuklara da en iyiyi sunmayı amaçlıyor. Mekanda, kendileri için özel olarak hazırlanan mönünün birbirinden lezzetli yemeklerini keyifle yiyen minikler, bulmacalarını da büyük bir heyecanla çözüyorlar. Daha sonra çok sevdikleri kaydırak ve tahteravallinin de bulunduğu oyun alanında neşeli vakit geçiriyorlar.

Euro.Message madebycat ®