BASIN BÜLTENLERİ

Çıkış Yap
Köşebaşı'ndan Ankaralılara Hızlı Servis > 07.08.2007

Ünü ve şubeleri ile ülke sınırları dışına çıkan Köşebaşı, klasikleşen lezzetlerini Ankara Cepa'da da sizlerle buluşturuyor. Express konsepti ile hizmet verecek olan mekanda, birbirinden lezzetli dürümler, lahmacunlar ve döner çeşitleri Ankaralıların beğenisine sunulacak.

Levent Köşebaşı Misafirlerini Yenilenen Bahçesinde ağırlıyor > 02.07.2007

Lezzet ve şıklığın adresi Köşebaşı, Levent şubesinin bahçesini de yeniledi. Modern sunumu ile kebap kültüründe bir ilke imza atan Köşebaşı, restoranlarında yaptığı yenilikler ile misafirlerine en iyiyi sunmaya devam ediyor. Mekânın yeşillikler içindeki ferah bahçesi, şık dekorasyonu ve merkezi konumu ile iş molaları için ideal bir seçim olmaya devam ediyor.

Köşebaşi'nda Çocuklar Başköşede > 19.06.2007

Dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile yurtdışına açılan Köşebaşı'nın Fenerbahçe şubesi , yetişkinlere olduğu kadar çocuklara da en iyiyi sunmayı amaçlıyor. Mekanda, kendileri için özel olarak hazırlanan mönünün birbirinden lezzetli yemeklerini keyifle yiyen minikler, bulmacalarını da büyük bir heyecanla çözüyorlar. Daha sonra çok sevdikleri kaydırak ve tahteravallinin de bulunduğu oyun alanında neşeli vakit geçiriyorlar.

Babalar Günü'ne Güzel Bir Başlangıç İçin "Köşebaşı'nda Kahvaltı Keyfi" > 26.05.2007

İstanbul'un tarihi köşklerinden biri olan Kurukahveciler'de hizmet veren Köşebaşı Fenerbahçe, babalar gününe özel bir kahvaltı hazırlıyor. Köşebaşı'nın yemyeşil bahçesinde, asırlık ağaçlar altında keyifli bir kahvaltı ile babanız en özel gününe keyifli bir başlangıç yapabilir.

Asırlık Köşkte Annelere Özel Kahvaltı Keyfi "Sizin Anneniz "En İyiye" Layık" > 18.05.2007

İstanbul'un tarihi köşklerinden biri olan Kurukahveciler'de hizmet veren Köşebaşı Fenerbahçe, 13 Mayıs'ta Annelere özel bir kahvaltı hazırlıyor. "Benim annem en iyiye layık" diyorsanız, sizleri Köşebaşı'nın yemyeşil bahçesinde, asırlık ağaçlar altında keyifli bir kahvaltıya bekliyoruz.

Euro.Message madebycat ®