BASIN BÜLTENLERİ

Çıkış Yap
Sevgilinizin Kalbine Giden Yol Köşebaşı'ndan Geciyor > 08.02.2008

Köşebaşı Fenerbahçe, yılın en romantik günü olan 14 Şubat'ta sizlere, özel bir akşam vaat ediyor. Mum ışığında, akordiyon,keman ve gitar müziği eşliğinde yiyeceğiniz birbirinden lezzetli yemekler ile unutamayacağınız bir akşama imza atacaksınız.

Yeni Bir Yıla Nasıl Girdiğiniz Önemli > 01.12.2007

Yeni bir yılın coşkusunu Köşebaşı'nda karşılamak isteyenleri; eğlenceli, lezzet dolu bir gece bekliyor. Köşebaşı Fenerbahçe ve Beylikdüzü şubeleri, 31 Aralık'ta hem sizler hem de çocuklarınız için keyifli bir program sunuyor.

Tarihi Mekanda Yeni Yıl Eğlencesi > 06.11.2007

Yeni bir yılın coşkusunu Köşebaşı'nda karşılamak isteyenleri; eğlenceli, lezzet dolu bir gece bekliyor. Köşebaşı Fenerbahçe, 31 Aralık'ta hem sizler hem de çocuklarınız için keyifli bir program sunuyor.

Köşebaşı'ndan Hafif Ramazan Mönüsü > 19.08.2007

Kebap kültüründe devrim yaratarak, ilklere imza atan Köşebaşı, on bir ayın sultanı Ramazan'ı zengin mönüsü ile karşılıyor. İftar sofrasını hafif yiyeceklerle donatacak olan Köşebaşı'nın Ramazan'a özel olarak taş fırında hazırlayacağı, kepek ekmeğinde ıspanaklı ve patlıcanlı pideleri lezzeti ile çok konuşulacak.

Köşebaşı'ndan Ankaralılara Hızlı Servis > 07.08.2007

Ünü ve şubeleri ile ülke sınırları dışına çıkan Köşebaşı, klasikleşen lezzetlerini Ankara Cepa'da da sizlerle buluşturuyor. Express konsepti ile hizmet verecek olan mekanda, birbirinden lezzetli dürümler, lahmacunlar ve döner çeşitleri Ankaralıların beğenisine sunulacak.

Euro.Message madebycat ®