BASIN BÜLTENLERİ

Çıkış Yap
Babalar Günü'ne Güzel Bir Başlangıç İçin "Köşebaşı'nda Kahvaltı Keyfi" > 26.05.2007

İstanbul'un tarihi köşklerinden biri olan Kurukahveciler'de hizmet veren Köşebaşı Fenerbahçe, babalar gününe özel bir kahvaltı hazırlıyor. Köşebaşı'nın yemyeşil bahçesinde, asırlık ağaçlar altında keyifli bir kahvaltı ile babanız en özel gününe keyifli bir başlangıç yapabilir.

Asırlık Köşkte Annelere Özel Kahvaltı Keyfi "Sizin Anneniz "En İyiye" Layık" > 18.05.2007

İstanbul'un tarihi köşklerinden biri olan Kurukahveciler'de hizmet veren Köşebaşı Fenerbahçe, 13 Mayıs'ta Annelere özel bir kahvaltı hazırlıyor. "Benim annem en iyiye layık" diyorsanız, sizleri Köşebaşı'nın yemyeşil bahçesinde, asırlık ağaçlar altında keyifli bir kahvaltıya bekliyoruz.

Boğaz manzaralı kebap keyfi… > 13.05.2007

Kebabın hafif ve modern sunumu ile yemek kültüründe bir devrim yaratan Köşebaşı, 2007 yaz sezonunda da yine Reina'da yerli ve yabancı misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Reina'nın açıldığı ilk günden itibaren adeta mekânın demirbaşı olarak hizmet veren Köşebaşı, bu sezonun da vazgeçilmezleri arasında yerini aldı.

"Köşebaşi Restaurant" is among the top destinations of International Visitors In Turkey > 27.04.2007

Köşebaşı is defined as "excellent," "modern," and "local favorite" by Zagat Survey's "Europe's Top Restaurants 2006", and was also selected as one of the "Top 50 Restaurants in the World" by Conde Nast Traveler Magazine. Time Magazine and Cool Restaurants presented Köşebaşı as "the best kebab restaurant" in Istanbul. Köşebaşı has received numerous bookings from all over the world and continues to attract many celebrities including Uma Thurman, Tim Duncan, Warren Beatty, Jack Nicholson, Sting, Ester Canadas, Donna Karan, Gorbatchov, Chelsea Clinton, Allen Iverson, and Bernie Ecclestone.

Köşebaşı'na Yaz Erken Geldi > 22.04.2007

Yazın müjdecisi baharın gelmesiyle Köşebaşı'nda masalar da çiçek açtı. Yenilenerek 2007 yaz sezonu için hazırlanan mekânın bahçesinde, keyifli öğle ve akşam yemekleri sizleri bekliyor. Özel olarak hazırlanan bahar mönüsünde ise; hafif lezzet seçenekleri geniş bir yelpazede sunuluyor. Kebap, et, salata ve mezelerden oluşan zengin mönüde yer alan kepekli ve sebzeli pideler de sizler için.

Euro.Message madebycat ®