BASIN BÜLTENLERİ

Çıkış Yap
Boğaz manzaralı kebap keyfi… > 13.05.2007

Kebabın hafif ve modern sunumu ile yemek kültüründe bir devrim yaratan Köşebaşı, 2007 yaz sezonunda da yine Reina'da yerli ve yabancı misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Reina'nın açıldığı ilk günden itibaren adeta mekânın demirbaşı olarak hizmet veren Köşebaşı, bu sezonun da vazgeçilmezleri arasında yerini aldı.

"Köşebaşi Restaurant" is among the top destinations of International Visitors In Turkey > 27.04.2007

Köşebaşı is defined as "excellent," "modern," and "local favorite" by Zagat Survey's "Europe's Top Restaurants 2006", and was also selected as one of the "Top 50 Restaurants in the World" by Conde Nast Traveler Magazine. Time Magazine and Cool Restaurants presented Köşebaşı as "the best kebab restaurant" in Istanbul. Köşebaşı has received numerous bookings from all over the world and continues to attract many celebrities including Uma Thurman, Tim Duncan, Warren Beatty, Jack Nicholson, Sting, Ester Canadas, Donna Karan, Gorbatchov, Chelsea Clinton, Allen Iverson, and Bernie Ecclestone.

Köşebaşı'na Yaz Erken Geldi > 22.04.2007

Yazın müjdecisi baharın gelmesiyle Köşebaşı'nda masalar da çiçek açtı. Yenilenerek 2007 yaz sezonu için hazırlanan mekânın bahçesinde, keyifli öğle ve akşam yemekleri sizleri bekliyor. Özel olarak hazırlanan bahar mönüsünde ise; hafif lezzet seçenekleri geniş bir yelpazede sunuluyor. Kebap, et, salata ve mezelerden oluşan zengin mönüde yer alan kepekli ve sebzeli pideler de sizler için.

Yabancıların Türkiye'deki İlk Durağı "Köşebaşı Restaurantı" > 10.04.2007

Dünyanın önde gelen rehberlerinden Zagat Survey tarafından "kaçırılmaz," "modern" ve "yerel favori" olarak tanımlanan, Conde Nast Traveler'ın dünyanın en iyi 50 restoranı arasında gösterdiği Köşebaşı, Time Dergisi ve Cool Restaurants tarafından da "İstanbul'un en iyi kebap restoranı" seçilerek, ödüllendirildi.

Köşebaşı'nın Şık Ambiansında Keyifli Ve Lezzetli İş Yemekleri > 23.03.2007

Modern sunumu ile kebap ve et kültüründe bir ilke imza atan Köşebaşı, yenilenen şık dekorasyonu, zengin mönüsü ve merkezi konumu ile iş yemekleriniz için ideal bir seçim.

Euro.Message madebycat ®