Köşebaşı Gündoğan

Köşebaşı Gündoğan, 1995 yılından bu yana Adana ve Tarsus yöresine ait geleneksel lezzetleri modern bir sunumla günümüze taşıyan bir restorandır. Dünyanın en iyi 50 restoranından biri seçilen Köşebaşı, Bodrum'un gözde bir lokasyonu olan Gündoğan'da konuklarını ağırlamaktadır.

Köşebaşı, Bodrum'daki üçüncü şubesi olan Köşebaşı Gündoğan'da, klasikleşmiş Adana ve Tarsus mutfağından özenle seçilen lezzetleri sunmaktadır. Yemekler, geleneksel tatları modern bir dokunuşla buluşturarak benzersiz bir deneyim sunar. Köşebaşı, yaratıcı sunumları ve kaliteli malzemeleriyle adını duyurmuş bir restoran olarak bilinir.Köşebaşı Gündoğan, sadece lezzetli yemekleriyle değil, aynı zamanda etkileyici bir atmosfere sahip olan mekanıyla da öne çıkar. Şık dekorasyonu, rahatlatıcı bir ambiyansı ve keyifli bir bahçesi ile misafirlerine unutulmaz bir deneyim sunar.Bodrum'un sevilen tatil beldelerinden birinde yer alan Köşebaşı Gündoğan, konuklarına muhteşem bir manzara eşliğinde unutulmaz bir yemek deneyimi yaşatmak için kapılarını sizlere açıyor.

Gündoğan GALERİ

Gündoğan Paket Servisi

Köşebaşı, Türk mutfağının en seçkin örneklerini kaliteli paket servis ağıyla evinize taşıyor. Yapmanız gereken tek şey, Köşebaşı Gündoğan şubemizi arayarak lezzeti kapınıza çağırmanız.

Gündoğan Adres

Gündoğan Mahallesi Sahil Şeridi Küme Evleri No:36
Bodrum / Muğla / Türkiye

[email protected]

Gündoğan
Paket Servis

Gündoğan İletişim

0538 333 48 48

Gündoğan Ulaşım

Google Maps

Yandex Navigasyon